ORGANİZASYON

Meslek Komiteleri

  • 1. AĞAÇ ÜRÜNLERİ VE KATI YAKIT ÜRETİMİ VE TİCARETİ
    KAYSERİ ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    HATTATLAR KATI YAKIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KAPLANLAR ODUN KÖMÜR SIVI YAKIT İNŞAAT TURİZM NAKLİYE TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    ADK ORMAN ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ALP AĞAÇ ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖMER KÖSE KÖSE KERESTECİLİK VE ORMAN ÜRÜNLERİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KOLUKISA AĞAÇ KERESTE VE İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ASU TİCARET - SAİM UĞURLU
    KOMİTE ÜYESİ
    VADİ SUNTA ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 2. AKARYAKIT TİCARETİ
    LATİF BAŞKAL AKARYAKIT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    HALİL AYDIN AKARYAKIT İNŞAAT TAAHHÜT GIDA NAKLİYAT HAFRİYAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    OSMANLI YAKIT ENERJİ VE PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GÖMEÇ ŞUBESİ
    MECLİS ÜYESİ
    SFM AKARYAKIT GIDA NAKLİYE İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV ENERJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    EMG AKARYAKIT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ARISOY PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TENOVA ENERJİ ÜRETİM YATIRIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    VEZİR PETROL ÜRÜNLERİ TURİZM GIDA EMLAK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KUMAŞ PETROL NAKLİYECİLİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SOYLU PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT İNŞAAT MAHRUKAT VE HUBUBAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖNALLAR MADENCİLİK NAKLİYE PETROL ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KEKİLLİ PETROL İNŞAAT TURİZM SEYAHAT TAŞIMACILIK KOMİTE ÜYESİ PARÇA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AK BÖLÜK AKARYAKIT PETROL ÜRÜNLERİ TARIM GIDA HAYVANCILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SEZGİN OTOMOTİV OTO KOMİTE ÜYESİ PARÇA AKSESUAR PETROL ÜRÜNLERİ KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 3. ALTYAPI MÜTEAHHİTLERİ
    ÖZTAŞLAR İNŞAAT TAAHHÜT VE PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    YÜCELLER İNŞAAT NAKLİYAT MADENCİLİK PETROL ÜRÜNLERİ PVC YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    MOSE ASANSÖR MÜHENDİSLİK PROJE İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    CNS SOLAR TAAHHÜT ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    İÇ ANADOLU ENDÜSTRİ GRUP MAKİNA ASANSÖR İNŞAAT GIDA OTOMOTİV PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    GÖZDE KANAL TEMİZLEME GÖRÜNTÜLEME İNŞAAT LASTİK NAKLİYAT HAFRİYAT OTOMOTİV TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    EGE ALTYAPI ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ARISOY ASANSÖR VE İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    EFFE YATIRIM TAAHHÜT ENERJİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 4. DERİ VE AYAKKABI TİCARETİ
    ÖZ-AL AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    SAÇMACI AYAKKABICILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ELİT DERİCİLİK KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    SARAN GİYİM - ERKAN FAZLIOĞLU BEYAZŞEHİR ŞUBESİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ERAL AYAKKABICILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ŞAHİN ÇAKMAKCI ÇAKMAK DERİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SEZGİN SPOR-NAZIM B.PATIR
    KOMİTE ÜYESİ
    GÜNEŞ ÇANTA - TURAN ENDÜRLÜK
    KOMİTE ÜYESİ
    ASLAN EKİCİ-ÖZEKİCİ AYKKABI
    KOMİTE ÜYESİ
    YUNUS KİP- KİP TUHAFİYE
    KOMİTE ÜYESİ
  • 5. BANKALAR, DİĞER MALI KURUMLAR VE MUHASEBE HİZMETLERİ
    GÜLKAY DÖVİZ YETKİLİ MÜESSESE ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU BAŞKANI
    HASPOLAT DÖVİZ YETKİLİ MÜESSESE ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    QNB FİNANSBANK ANONİM ŞİRKETİ KAYSERİ SANAYİ ŞUBESİ
    KOMİTE BAŞKANI
    ALAADDİN CANIPEK-ALAADDİN CANIPEK MALİ MÜŞAVİRLİK BAĞIMSIZ DENETİM DANIŞMANLIK
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    AKBANK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ YENİ SANAYİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ KAYSERİ OSB ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TÜRK EKONOMİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ING BANK ANONİM ŞİRKETİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ SAHABİYE ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 6. KİTAP, KIRTASİYE VE MATBAA TİCARETİ
    EMRE GAZETECİLİK DAVETİYE AJANS MATBAACILIK KAĞIT GIDA İNŞAAT TURİZM MAKİNA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
    DERFORM MATBAACILIK BASIN YAYIN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    AYHAN ÇETİNKAYA - KIVILCIM KİTAPEVİ
    KOMİTE BAŞKANI
    YENİ MAARİF KIRTASİYE-AHMET BEKARLAR
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    SAY AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TRİOKS DİJİTAL BASKI SİSTEMLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MCÇ KAYSERİ KAĞIT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KAR-TAŞ KAĞITCILIK MATBAACILIK GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    LEVENT METİN METİN MATBAASI
    KOMİTE ÜYESİ
    BÜRHAN YAYIN DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 7. HAYVANCILIK SEKTÖRÜ FİRMALARI
    ERCAN ARAS
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKANI
    KÖRFEZ SOĞUK HAVA DEPOLAMA SU ÜRÜNLERİ GIDA NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    BULUT ENTEGRE ET HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MOLU ET AKARYAKIT GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KENAN ARAS BOĞAÇ TİCARET
    KOMİTE ÜYESİ
    ASIL HAYVANCILIK VETERİNER HİZMETLERİ TARIM ZİRAAT GIDA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BESİCİLİK - HAMDİ YAVUZ
    KOMİTE ÜYESİ
    EROL YÜCEL ERPA TİCARİ YATIRIMLAR
    KOMİTE ÜYESİ
    KAR TAVUK TAVUKÇULUK HAYVANCILIK GIDA TURİZM TAŞIMA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 8. ET VE ET ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİCARETİ
    HACIDAN ET VE ET ÜRÜNLERİ GIDA TARIM HAYVANCILIK OTOMOTİV ELEKTRONİK TEKSTİL MOBİLYA İNŞAAT AKARYAKIT TURİZM NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KAY MUR MURAT GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KYK ET VE ET ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    SALİH ÖĞÜT FATİH KASABI
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ARDA ET ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    REHA ET VE SÜT MAMÜLLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BİZİM ET SİTESİ VE ŞARKÜTERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BEYZA GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ SAHABİYE ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MAHMUT TURHAN YURTMA GIDA
    KOMİTE ÜYESİ
    HASMET TAVUKÇULUK GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 9. BİLİŞİM
    PRONİC YAZILIM OTOMASYON BİLGİSAYAR ELEKTRONİK DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    VEKTÖR İNOVASYON BİLİŞİM YAZILIM ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    AHMET OĞUZ ŞENOZAN MAVİ BİLGİSAYAR
    MECLİS ÜYESİ
    SERVİSNET BİLGİSAYAR LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    SEMBOL BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ - MEHMET ŞAHİN
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ERHAN ÇEMREK ÇEMREK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ENVEST ENERJİ VE SU TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TEKNOPARK ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DESTAN YAZILIM BİLGİSAYAR GÜVENLİK SİSTEMLERİ DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MEHMET CİVELEK-EREN TEKNİK
    KOMİTE ÜYESİ
    NİLVERA YAZILIM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MH BİLİŞİM VE E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ARTI BİLGİSAYAR - MEHMET FEVZİ HACIPAŞAOĞLU
    KOMİTE ÜYESİ
    AS BİLGİSAYAR BİLGİ İŞLEM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ERİA TEKNOLOJİ YAZILIM DANIŞMANLIK ARGE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 10. TARIM SEKTÖRÜ FİRMALARI
    DÖRTKOM GIDA PETROL İNŞAAT TAŞIMACILIK OTOMOTİV TEKSTİL MOBİLYA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    BAHÇECİOĞLU KOMİSYONCULUK-İSMAİL BAHÇECİOĞLU
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    GÜNTAY TARIM PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    HÜSEYİN ARTIRAN MEYVE SEBZE VE GIDA KOMİSYONCULUĞU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DOĞUŞ KOMİSYONCULUK SEBZE MEYVE TAŞIMACILIK İNŞAAT TARIM PETROL GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    İNCİ-DAĞ MANTAR BAKLİYAT GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT MAKİNA VE TEÇHİZAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AHMET BAHÇECİOĞLU-BAHÇECİOĞLU GIDA
    KOMİTE ÜYESİ
    FORA İHRACAT İTHALAT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ALTUZ TARIM ÜRÜNLERİ GIDA OTOMOTİV NAKLİYE VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ASLI KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 11. DIŞ TİCARET FİRMALARI
    DECOYAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU BAŞKAN YRD.
    BOLDERA MOBİLYA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    FURNİKA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    BALEKO DIŞ TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    DELTA İTHALAT İHRACAT VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    YK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ARM PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    FİNE-FERMİNA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    RASSE YATAK MOBİLYA İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ELİF KANEPE KOLTUK MOBİLYA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ASREVYA İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BERFA İÇ VE DIŞ TİCARET AYDINLATMA GIDA TURİZM REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AKÖZLÜ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SEHER BOMİS - OSMAN YALÇIN
    KOMİTE ÜYESİ
    HAPPY YATAK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    NYO İTHALAT İHRACAT VE İÇ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BURAK SÜMENGEN İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ANATOLYA İTHALAT İHRACAT DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 12. EĞİTİM SEKTÖRÜ FİRMALARI
    MESUT UÇAN ÖZEL EĞİTİM BİLGİSAYAR DANIŞMA TURİZM ULAŞIM İNŞAAT VE GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    İDEAL SOSYAL HİZMETLER EĞİTİM DERSANESİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKANI
    İSTEM OKULLARI LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    MEHMET ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETİM İNŞAAT NAKLİYE GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    İDEAL SOSYAL HİZMETLER EĞİTİM DERSANESİ LİMİTED ŞİRKETİ EĞİTİM KURS MERKEZİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SERHAT DUMAN İLK ELİT SÜRÜCÜ KURSU
    KOMİTE ÜYESİ
    ATLAS EĞİTİM VE SOSYAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    IVY ÖZEL EĞİTİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SAFA ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK GIDA MOBİLYA OTOMOTİV PETROL TEKSTİLYAYINCILIK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 13. ELEKTRİK, ELEKTRONİK BEYAZ EŞYA ÜRETİM TİCARETİ VE REKLAMCILIK FAALİYETLERİ
    SEVPA SOBA EV GEREÇLERİ PAZARLAMA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KAHYAOĞLU YATIRIM PAZARLAMA VE ÜRETİM ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ŞENPA EV ALETLERİ KUYUMCULUK DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKANI
    ÜNTAŞ İNŞAAT TURİZM VE ELEKTRONİK TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ÖZGÜR MUSTAFA ŞAHİN - DİNAMİK REKLAM
    KOMİTE ÜYESİ
    ALCAN TEKSTİL GIDA DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    YAPICELL UYDU HABERLEŞME ALTYAPI İŞLETMECİLİĞİ HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BİLLUR İLETİŞİM - METİN BİLLOR
    KOMİTE ÜYESİ
    ASİL SERVİS HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ADLİVE AJANS REKLAM ORGANİZASYON YAYINCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    GALERİ BURHAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİTKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÇAKIROĞLU İNŞAAT ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    YILDIZ İLETİŞİM SİSTEMLERİ OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TEKNİK MEKATRONİK ELEKTRİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BÜLENT BEŞLER-BÜLENT ELEKTRİK AYDINLATMA
    KOMİTE ÜYESİ
    MİYA İNOVASYON REKLAM TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 14. GAYRİMENKUL KİRALAMA VE BİNA YÖNETİMİ HİZMETLERİ
    MUSTAFA TECİMER GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK DEĞERLEME İNŞAAT YATIRIM ARACILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    NURETTİN GÜNDOĞDU GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK
    MECLİS ÜYESİ
    EFSA DIŞ TİCARET EMLAK İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    UÇARKUŞ BİNA YÖNETİM ORGANİZASYON VE ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ÖMER FARUK KINAŞ
    KOMİTE ÜYESİ
    FATMA ARMAĞAN-AYSU GAYRİMENKUL HİZMETLERİ DANIŞMANLIK İNŞAAT VE TAAHHÜT İŞLERİ
    KOMİTE ÜYESİ
    HASAN UZDİL İNŞAAT GAYRİMENKUL LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖZ ONUR DANIŞMANLIK EMLAK İŞ TAKİBİ-ŞABAN ARADAN
    KOMİTE ÜYESİ
    ZİRVE BİNA YÖNETİMİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 15. SARRAFLAR, BİJUTERİ VE EV EŞYASI FİRMALARI
    D.D.KRİSTAL ZÜCCACİYE İÇ DIŞ TİCARET VE İNŞAAT TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    CEMAL DEMİRCİOĞLU KUYUMCULUK İNŞAAT VE TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KARAMERCAN KUYUMCULUK İNŞAAT VE TURİZM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ - KOMİTE BAŞKANI
    H.S.M. ZÜCCACİYE KIRTASİYE TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ONARLAR FAHRİOĞLU ALTIN GIDA TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MADDELERİ PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    FOTO MUSTAFA - MUSTAFA ATAKLI
    KOMİTE ÜYESİ
    HASAN ÖZTOPRAK-ÖZTOPRAK TOPTAN KUYUMCULUK
    KOMİTE ÜYESİ
    KUZUCULAR SARRAF KUYUMCULUK VE İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ADAZER KUYUMCULUK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
    KOMİTE ÜYESİ
    KUZUCU ARZUM SARRAF MEHMET KUZUCU
    KOMİTE ÜYESİ
    SAMİ BARAN-BARAN ALTIN MÜCEVHARAT
    KOMİTE ÜYESİ
    OSMAN BEZİRCİOĞLU
    KOMİTE ÜYESİ
    MEHMET UZUNEFE-UZUNEFE SARRAH
    KOMİTE ÜYESİ
    KÖRÜKÇÜ SARAAF HACI HALİL KÖRÜKÇÜ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 16. UNLU VE SÜTLÜ GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ VE TİCARETİ
    TELLİOĞLU GIDA MAMÜLLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    MEVLANA EKMEKÇİLİK VE UN MAMÜLLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    OSMANLI İMPARATOR EKMEK FABRİKASI - OSMAN YILDIRIM
    KOMİTE BAŞKANI
    ESTAŞ EKMEK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    RAMAZAN HATİPOĞLU UN VE UNLU MAMULLER GIDA YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ İNŞAAT TAHHÜT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    HUZUR GIDA VE UNLU MAMÜLLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AS-AR GIDA İNŞAAT TEKSTİL HURDA VE PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    RYZ YILMAZ UNLU MAMÜLLER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SUAT ERDEM UN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖMER HAYARALİ - SEVGİ BACI UNLU MAMÜLLERİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 17. GIDA TİCARETİ
    AK-PA GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    İNCETÜRKMEN GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    AKGÖZ GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    ÖZPAK GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ZAFER TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖZDAMARLAR GIDA TEKSTİL İNŞAAT OTO SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KAY-PA GIDA VE TEMİZLİK MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    FURKAN BAKLİYAT BAHARAT GIDA MADDELERİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    NEVPA NEVŞEHİR GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TARIM İMALAT VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BEĞENDİM PAZARLAMA GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 18. HALI VE YER KAPLAMALARI ÜRETİM VE TİCARETİ
    MURAT KANICIOĞLU KAĞNICIOĞLU HALI
    MECLİS ÜYESİ
    ESSE HALI MOBİLYA GIDA TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KÖKER EL SANATLARI DOKUMA TEKSTİL HALI GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    BAŞMISIRLI HALI - ERKAN BAŞMISIRLI
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ULUKAYA HALICILIK KUYUMCULUK İNŞAAT İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    İHSAN CANLEBLEBİCİ-HALI SARAYI 1932
    KOMİTE ÜYESİ
    NATUREL HALI KİLİM TİCARETİ - MEHMET TÜRKİŞ
    KOMİTE ÜYESİ
    ARDIÇ İTHALAT İHRACAT HALICILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖZDEMİR HALICILIK EV TEKSTİLİ MOBİLYA İNŞAAT TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    USTAOĞLU YER DÖŞEMELERİ HALICILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 19. İNŞAAT MALZEMELERİ ÜRETİM VE TİCARET
    ÜNAL PASLANMAZ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    POSTGİL İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    DAMLA SIHHİ TESİSAT İZOLASYON VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    5M TAAHHÜT HIRDAVAT VE MOBİLYA MALZEMELERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SİLAYLAR İNŞAAT MALZEMELERİ İNŞAAT MOBİLYA İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    YAPITEK YATIRIM YAPI MALZEMESİ TAAHHÜT İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    AWON İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ERVA DUŞ SİSTEMLERİ YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BAĞKALE İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TEKİN BOYA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    HACI TATAROĞLU İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ MİMARSİNAN ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AKBULUT İNŞAAT TİCARET SANAYİ TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BAKTIR İNŞAAT TAAHHÜT EMLAK PEYZAJ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÜNALLAR İNOVASYON MEKANİK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KAYSERİ TEK SOĞUTMA VE EV GEREÇLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AKABE ISITMA SOĞUTMA DOĞAL GAZ SİSTEMLERİ İNŞAAT MALZEMELERİ İZOLASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    HAYAL BOYA HIRDAVAT İŞ GÜVENLİĞİ İNŞAAT MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 20. ÖZELLİKLİ BİNA İNŞAATI MÜTEAHHİTLERİ
    İTİMAT İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ANKA BİNA YAPI İNŞAAT GIDA TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    EJDER MADEN İNŞAAT VE İŞ MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    MURAT SUNGUR-SUNGUR İNŞAAT
    KOMİTE BAŞKANI
    DOĞAN POLAT - DOĞAN İNŞAAT VE OTOMOTİV
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    YADE MOBİLYA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    A.S.B. İNŞAAT TAAHHÜT PETROL ELEKTRİK ELEKTRONİK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    HİKMET AHMET ŞAKİROĞLU İZOTECRİT YAPI İNŞAAT
    KOMİTE ÜYESİ
    ÇESA ENERJİ YAPI İNŞAAT PROJE MADENCİLİK VE OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    YLD İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖZDOĞAN İNŞAAT MÜHENDİSLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TLT YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    FT TAAHHÜT BİNA YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 21. KONUT İNŞAATI MÜTEAHHİTLERİ
    KÜRŞAD TÜRKOĞLU İNŞAAT TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    MAYDIN TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    TOLMAR MADENCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    AKIRMIZITAŞ TARIM HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT MÜHENDİSLİK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    KUŞÇULUOĞLU MİMARLIK MÜHENDİSLİK PEYZAJ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    GÖKHAN ÜNLÜHİZARCI - GÖKER İNŞAAT
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ARÇAY GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK YAPI İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TAŞ İNŞAAT MİMARLIK MÜHENDİSLİK VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SÖZÜER YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SAN AT PROJE DOĞALGAZ İNŞAAT NAKLİYAT GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÜMAY YAPI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BOSTON YAPI İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AĞCA YAPI İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK PROJE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÖZ-KA İNŞAAT MÜHENDİSLİK MİMARLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ATİLLA ÖZ İNŞAAT MÜHENDİSLİK MİMARLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KARYAPI KONUT EMLAK YAPI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MED-AL MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK MADEN İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TAG TASARIM İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 22. TEKSTİL ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİCARETİ
  • 23. METAL EŞYA ÜRETİMİ VE TİCARETİ
  • 24. MADENCİLİK SEKTÖRÜ FİRMALARI
    ELMACI MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    AK-MICIR İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    MURATTAŞ YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ERSOY MERMER MADEN İNŞAAT NAKLİYAT HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    RMM MADENCİLİK METALURJİ AKARYAKIT GIDA TURİZM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCİSİ
    NUR MADENCİLİK İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GESİ ŞUBESİ-
    KOMİTE ÜYESİ
    BAZALT YAPI HARFİYAT NAKLİYE İNŞAAT PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ MADENCİLİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    NEVA REFRAKTER MALZEME ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ALADAĞ ENDÜSTRİYEL HAMMADDE MADEN MÜHENDİSLİK İNŞAAT NAKLİYE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ERDİL MERMER MADENCİLİK İNŞAAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    REVNAK MADENCİLİK İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ER-AL ALÇI MADENCİLİK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    GOLD MÜCEVHERAT PETROL ÜRÜNLERİ OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 25. MAKİNE VE TEÇHİZAT ÜRETİM VE TİCARETİ
  • 26. BAKKAL VE MARKETLER
    ERDAĞ MEŞRUBAT VE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ŞUBESİ
    YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYESİ
    ÖZLER UFUK GIDA TEMİZLİK VE İHTİYAÇ MADDELERİ ARAÇ KİRALAMA MEDİKAL İNŞAAT BİLGİSAYAR TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ŞEHZADE İNŞAAT MÜHENDİSLİK GIDA ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ZİYAGÖKALP 2 ŞUBESİ
    MECLİS ÜYESİ
    BAŞYAZICIOĞLU MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    NEVZAT ÖDEV - SUHULET GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA
    KOMİTE BAŞKANI
    NURLULAR GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KAYSERİ ŞUBESİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ALBA MARKET ALIŞVERİŞ MERKEZİ MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT OTOMOTİV TAAHHÜT İTHALAT İHRACAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ÜNLÜ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    ALEMDAR HİPER MARKETLER TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ATM OTOMOTİV KİMYA HAYVANCILIK AİLE TÜKETİM MARKETÇİLİK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM TEKSTİL TARIM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI PETROL MADENCİLİK EMLAK NAKLİYAT İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    AKYEL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ŞAHİNLER NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    CİHAN ZENGER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    İÇ ANADOLU MARKETÇİLİK İNŞAAT HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    TÜRKMEN GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ERSİM GIDA MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ADNAN CONAĞASI
    KOMİTE ÜYESİ
    OĞUZ CANPOLAT E TİCARET TEMİZLİK HİMETLERİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 27. KİMYASAL VE PLASTİK ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİCARETİ
    ÖZ-PLAS PLASTİK İMALAT İTHALAT İHRACAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    RAİNBOW POLİKARBONAT SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ERCİYES POLİMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    TARLASAN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    PLASİM PLASTİK MOBİLYA VE MEDİKAL İMALAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
    İKİER PLASTİK AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DİZAYN-S PVC DOĞRAMA İNŞAAT NAKLİYE TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    KARVA TERMOFORM PLASTİK SOĞUTMA VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SMF PVC PANEL İMALATI VE KAPI SİSTEMLERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    DORU YAPIŞTIRICILAR VE KİMYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ABAY AMBALAJ MALZEMELERİ TAŞIMACILIK MEDİKAL TEMİZLİK ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    MBT PLASTİK PETROL ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BOZDAĞ BOYA KİMYA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ORHUN TARIM TAŞIMACILIK MADENCİLİK MÜHENDİSLİK İŞ GÜVENLİĞİ İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 28. METAL MALZEMELER ÜRETİMİ VE TİCARETİ
    KAYMET METAL İMALAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    YÖNETİM KURULU ÜYESİ
    ÇAPAR METAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ANADOLU BORU PROFİL VE NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE BAŞKANI
    KTRC METAL İNŞAAT ENERJİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    ŞEMS METAL SAN.TİC.A.Ş.
    KOMİTE ÜYESİ
    BİRLİK DAMPER PRES PROFİL DEMİR SAC METAL MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    BEREKE DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİv
    KOMİTE ÜYESİ
    DEMA İÇ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SACCI PASLANMAZ ÇELİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
    SAM SAC İNŞAAT NAKLİYE PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    KOMİTE ÜYESİ
  • 29. MİMARLIK, MÜHENDİSLİK VE TEKNİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
  • 30. SEBZE VE MEYVE TİCARETİ
    ŞAHİN SEBZE MEYVE TAŞIMACILIK SOĞUK HAVA DEPOSU VE KOMİSYONCULUK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ
    ÖZTAŞ GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ İNŞAAT TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
    MECLİS ÜYESİ